Medyum Dolunay Aşk Vefki Olumlu Sonuç

Ben 42 yaşında iyi bir mesleğe ve kariyere sahip bir bayanım. Hiç evlenmedim. Çirkinde değilim. Çok sevdiğim aşık olduğum birisi var. Yılardır dostluğumuz devam ediyor aramızda bir hoşlantı var lakin bu durum hiçbir zaman ilişkiye dönüşmedi. O ankaradaydı ben istanbul. İş nedeniyle buraya çok geliyordu. Bende iş bahane edip ankaraya gidiyordum. Derken bir anda aramız açıldı sebepsiz yere. Eskisi kadar sık değil çok nadir görüşmeye başladık.

Ben bu duruma çok üzülmüştüm ona mesajla bunu söyledim. Bana ikimizde olgun bir şeyleri aşmış insanlarız en azından ben seni böyle biliyordum beni çok şaşırttın dedi. Ne desem bilemedim kötü hissettim cevap vermedim. 2 ay sonra aradı ben istanbuldayım dedi. Buyur gel dedim. Geldi içtik herzamanki mevzu devam etti. Fakat onun başka görüştüğü kadınlarda vardı biliyordum sadece bunun için ne yapıcağımı bilmiyordum bir gün iş arkadaşımın ablası bana medyuma danışsana bu kadar sorun edeceğine dedi ben önemsemedim.

O sıralarda birisiyle ciddi bir ilişkiye başlamıştı. Neden benle değilde onunla başladı diye dert ettim bu sefer. Adamı 7 yıldır tanıyorum 7 yıldır özel bir dostluğumuz var. Aradım kızı medyum varmı tavsiye edeceğin dedi dur numarasını atıcam dedi ara konuş Medyum dedi. Aradım Medyum söyledim evlenmek istiyorum dedim. Tamam hallederiz kardeşim dedi bilgiler istedi yolladım başladık ve ben bunu nasıl anlatayım bilemedim adam bildiğin benim için yanıp tutuşur oldu. Gerçekten böyle birşeyi hayal etmiyordum ama oldu. Valal ne diyeceğimi bilemiyorum bu durumu yaşayanlar bilir mucize gibi. Herkese tavsiye ederim.

Gelen Aramalar:

  • medyum dolunay
Sinems98 Default Asked on 04 Ekim 2014 in Tavsiye Ediyorum.
Add Comment
Cks
1 Answers

Ben medyum burak ile geçtiğimiz sene çalıştım uygulaması bence iyi olumlu sonuçlarını gördüm ama aşk vefki hakkında hiç bir bilgim yok

cansugul_white Default Answered on 17 Ekim 2014.
Add Comment
Cks

Cevap Yaz

Konu veya cevap yazmadan nce Gizlilik ve site kurallari okuyun