AYIRMA BÜYÜSÜ

Son derece etkili olan ayırma büyüsü tılsımı, ayırma büyüsü tılsımı hakkında medyum Dolunay’dan destek almak için ilgili yazımızı okuyun.

Uzun süren evliliğimi artık sona erdirmek istiyordum, ancak, eşim bir türlü benimle ayrılmaya yanaşmıyordu. Benim gibi birçok insan bunu ayırma büyüsü ile hallediyormuş, bunu çözüm ararken öğrendim. Eşinden ya da sevgilisinden sorunsuz şekilde ayrılmak isteyenler için ayırma büyüsü tılsımı bence son derece etkili. Belki bir kadın olarak kocanızdan, belki de bir erkek olarak karınızdan ayrılmak istiyorsunuz. Evli, sevgili, nişanlı ya da sözlü olabilirsiniz. İlişki türünüz ne olursa olsun, bence yapmanız gereken ayırma büyüsü için bir uzmandan yardım almanız. Bu şekilde, karşınızdaki insanın ikna olması ve sorun yaşamadan ayrılmanız mümkün olur. Ancak, büyü yardımı almak için öyle herkese güvenilmez. Büyü yapmak, psişik güçleri olan, yetenekleri olan özel insanlar tarafından yapılabilir.

MEDYUM DOLUNAY HOCA BANA YARDIMCI OLDU

Ben çok güzel ve maddi durumu da yerinde bir kadınım. Bu nedenle belki de eşim benden bir türlü ayrılmak istemiyordu. Çare ararken, aklıma geldi,  bir arkadaşım yardım alarak son derece memnun kalmıştı ve bana Medyum Dolunay Hoca hakkında bilgiler vermişti. Medyum Dolunay telefon numarası 0 555 171 85 40 ve ben iletişim kurmakta kesinlikle zorlanmadım. Çok dolu bir insan ve ben kendisinden çok etkilendim, bende güven sağladı. Bence bu çok önemli ve onunla başarıya ulaşacağıma çok inandım. Kendisi mükemmel sezgileri olan bir insan ve medyum olarak resmi çalışma sıfatı olan biri. Vergi levhası olan, resmi çalışma yetkisi olan biri ve piyasada medyumum diye gezen dolandırıcılardan biri asla değil. Ayrıca, yüksek eğitimli ve kişisel danışma uzmanı olarak da hizmet veren, bu alanda tek isim.

Kendisine derdimi yani bir ayrılık süreci içinde olduğumu uzun uzun anlattım ve büyük bir anlayışla beni dinledi. Bana ayırma büyüsü yapılması gerektiğini anlatarak bu konuda tüm detayları da iletti ve bana her adımda yardımcı olacağını belirtti. Bu büyünün bazı ritüelleri var ve bunlara kendisinden destek alarak da hallettim. Belirttiği süre içinde, gerçekten çok etkili sonuçlar aldığımı belirtmem lazım. Bundan sonra ayrılık sürecimiz hızlandı ve beklentilerime uygun neticeler aldım.

AYIRMA BÜYÜSÜ İÇİN DOLUNAY EN KESİN ÇÖZÜM

Ayırma büyüsü, sevdiğiniz insanın size gelmesi, hali hazırdaki ilişkisinden kopması ve size kavuşması için de yapılabilir. Ben bu şekilde isteği olan bir arkadaşıma da Medyum Dolunay ı önerdim. Kendisi de gerçekten olumlu sonuçlar aldı. Büyülerin dünyasına girmek için bu işleri çok iyi bilen kişilerden destek almak lazım ve onlar da bir elin parmaklarını geçmiyor. Kullanılan malzemeler, zamanlama, ortam ve inanmak çok önemli. Bunları size ancak uzman bir kişi sunabilir. Bu nedenle, herşeyden önce Dolunay gibi saygın ve uzman isimlerden destek almanız çok önemlidir. Benim gibi siz de memnun kalacaksınız eminim.

Bir önceki yazımız olan AŞK BÜYÜSÜ başlıklı makalemizde aşık etme büyüsü, aşık etme büyüsü nasıl yapılır ve aşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

11 thoughts to “AYIRMA BÜYÜSÜ”

 1. Ayırma büyüsü ile sevdiğim kişiyi partnerinden ayırıp kendime aşık etmek istiyordum. Bu işlemler hakkında medyum Dolunay ile çalıştım ve istediğim sonucu aldım. Onu tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.

 2. Arkadaşım ayırma büyüsü işlemleri hakkında kime güvenebileceğini sorunca bende mutlaka medyum Dolunay ile çalışmasını önerdim. Özellikle bu işlemler hakkında sahip olduğu deneyim sebebi ile ona çok güvendim ve beni hayal kırıklığına uğratmadı.

 3. Garantili ayırma büyüsü işlemleri ile abimin mutsuz olmasını engellemek için onu sevgilisinden ayırmak istedim. Bu işlemler hakkında bana yardımcı olan medyum Dolunay’a çok teşekkür ediyorum. Bizi büyük bir dertten kurtardı.

 4. Birçok kişinin ayırma büyüsü hakkında garantili hizmetler alarak amaçlarına ulaştıklarını biliyordum. Ama bu işlemler de medyum Dolunay kadar güvenilir biri olmadığını da biliyordum. Bu sebeple ben de hemen ona ulaşarak istediğimi aldım.

 5. Medyum Dolunay’dan aldığım ayırma büyüsü hizmeti beni kısa zaman içinde amacıma ulaştırdı. Bu işlem sayesinde bana zamanında kötülük yapan kişinin mutlu giden ilişkisini bitirdim ve ondan intikamımı aldım.

 6. Kişiye özel ayırma büyüsü hizmeti alabilmek için kime güvenebileceğimi araştırırken karşıma medyum Dolunay çıktı. Onu iyi ki tanımışım. O bu işlemler de gerçekten de güvenilir ve işinin ehli bir insan. Ben buna tanık oldum.

 7. Ayırma büyüsü ile ablamı eşinden ayırmak isteyen kaynanası maalesef bunu başarmış. Medyum Dolunay ile yaptığımız görüşmelerde de bunun mümkün olduğunu gördük. Ancak kendisinden aldığımız büyü bozma hizmeti ile durumu tersine çevirdik.

 8. Medyum Dolunay’dan aldığım garantili ayırma büyüsü hizmeti ile ablamın evliliğine nokta koyduk. Çünkü bu evlilik hem ona hem de bize çok ciddi sorunlar yaşatacaktı. Medyum Dolunay’a ne kadar teşekkür etsek az.

 9. Kısa zaman içinde yaptığı ayırma büyüsü işlemi ile sevdiğim insanı sevgilisinden ayırıp kendime aşık etmeme yardımcı olan medyum Dolunay’a çok teşekkür ediyorum. Onun sayesinde artık sevdiğim insan sadece beni seviyor.

 10. Etkili ayırma büyüsü işlemleri için medyum Dolunay ile çalıştık ve kısa zaman içinde kızımın eşinden ayrılmasını sağladık. Çünkü bu evlilik herkese mutsuzluk getirecekti. Bana bu konu hakkında yardımcı olduğu için medyum Dolunay’a teşekkür ediyorum.

 11. selâm aleykum medyum dolunay hocam
  ben kocamdan ayrılmak istiyorum,böyle normal insanlar gibi ayrılamıyoruz beni bırakmıyor
  her gün dövüyor gitmeme izin vermiyor artık bu insandan kurtulmak istiyorum
  kaç yıldır bana ihanet ediyor
  kaç yıldır beni ve kızımı dövüyor
  şu son zamanlarda artık ölecek hale geldik,onun için sizden yardım diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir