GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

Sevdiğiniz kişiyi geri getirme büyüsü ile kendinize tekrar bağlamak isterseniz medyum Dolunay’dan yardım alın ve hayallerinizi gerçekleştirin. Kara büyüler, gri büyüler bir de beyaz büyüler vardır. Beyaz büyüler bir kötülük olmadan, yani karşı tarafa zarar verme amacı olmadan yapılan büyü çeşitleridir. Geri getirme büyüsü de beyaz büyüler arasındadır. Sevdiğiniz insan, beklemediğiniz anda sizden uzaklaşabilir ve ayrılık acısı ile yüzyüze gelebilirsiniz. Ben de bunu yaşadım. Bu durumda üzülmek yerine geri getirme büyüsü ile sevdiğinizi yeniden kazanabilirsiniz. Sevmek, sevilmek dünyanın en güzel duyguları şüphesiz ve insan bunu yakaladığı zaman bence kesinlikle kaybetmemek için uğraşmalı. Beyaz büyüler, karşı tarafa kesinlikle zarar verme, onu hasta etme, sağlığını bozma, mutsuz etme niyeti olmayan büyülerdir. Bu nedenle, geri getirme büyüsü yapmakta, bu konuda yardım almakta bence kesinlikle bir sakınca yok. Benim sevdiğim insan, beni beklemediğim bir zamanda terk etmişti. Çaresizlik anımda bu büyüden çok sonuçlar aldım.

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ İÇİN MEDYUM DOLUNAY

Geri getirme büyüsü için aslında, o zamanlar ne yapmak gerektiğini bilmiyordum, bu desteğe ulaşmak için Medyum Dolunay ile tanışma ve ondan destek alma şansını yakaladım. 0 555 171 85 40 kendisinin telefon numarası. Benim gibi siz de kendisinden randevu ve destek alabilirsiniz. Bir medyum ancak, bunu öylesine söylemiyorum. Kendisi son derece önemli ve bizlerde asla olmayan sezgisel güçlere, özel yeteneklere sahip bir insan. Bu yetenekleri ile başka alemlerden bizlere destekler verebiliyor. Medyum olarak çalışma izni olan, vergisini de veren güvenilir bir isim. Çok önemli bir özellik ise, Medyum Dolunay aynı zamanda, psikoloji ve insan gelişimi alanında eğitimli biri. Bir kişisel gelişim uzmanı aynı zamanda. Bu özelliğinden de son derece destek aldım diyebilirim.

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ KONUSUNDA DETAYLAR

Geri getirme büyüsü, gerçekten kalben inanarak ve Dolunay a güvenerek yaparsanız gerçekten etkili olacak bir büyü. Ben içimden gelerek, son derece inanarak bu büyüden destek aldım. Sevdiğim adamın bana gelmesini istedim ve medyumun dediklerini harfiyen yerine getirdim. Bu büyü ile bekledim ve medyumun dediklerini de elbette yaptım. Bundan sonra, bekledim ve kendisinin dediği süre içinde bana sonuç gelmeye başladı.

Beklediğim o an geldiğinde, Medyum Dolunay ile tanışmış olmaktan ve ondan destek almış olmaktan ne kadar memnun olduğumu anladım. Bu büyü dışında, elbette büyü yapma ve büyü bozma konusunda ondan sonuna kadar yardım alabilirsiniz. Size de en az benim kadar destek olacak, bundan emin olabilirsiniz. Bu büyü ile sevdiğiniz insan size dönecek. Belki de kötüniyetli kişilerin yapmış oldukları büyüler de bulunmaktadır sizin üzerinizde. Yaşam ya da çalışma alanlarında garip malzemeler bulursanız, ya da birden kendinizi normalden farklı şekilde hissederseniz, bu durumda bir büyü üzerinizde olabilir. Bu durumda hemen medyum ile iletişime geçmeniz lazım bence.

Bir önceki yazımız olan EVLİLİK BÜYÜSÜ başlıklı makalemizde evlenme büyüsü, evlilik büyüsü ve evlilik büyüsü belirtileri hakkında bilgiler verilmektedir.

11 thoughts to “GERİ GETİRME BÜYÜSÜ”

 1. merhaba ben bir aşk büyüsü istiyorum, sadece savaşıyoruz her zaman boşanmak istiyorum, sen beni libeszauber yapabilirsin
  Benim adım sejla ayhan 14.07.1982
  arslan ayhan 22.09.1972

 2. Arkadaşım kendisini terk eden eski sevgilisini yeniden geri kazanabilmek için geri getirme büyüsü yapmak istiyordu. Ben de ona kesinlikle medyum Dolunay ile çalışmasını önerdim. Şimdi o kişiyi geri kazandı ve çok mutlular.

 3. Medyum Dolunay’dan aldığım geri getirme büyüsü hizmetinden sonra sevgilimim bana geri dönmesini sağlamıştım. Beni eski mutlu günlerime döndürdüğü için ona ne kadar teşekkür etsem yetersiz.

 4. Garantili geri getirme büyüsü hizmeti alarak eşimin yeniden bana dönmesini sağlayacağımı biliyordum. Bu işlem için bana medyum Dolunay’ı önerdiler. İyi ki onu tanıdım ve iyi ki ondan bu hizmeti aldım.

 5. Babamla annemin ayrılmalarına çok üzülmüştüm ve hemen bir araya gelmelerini istiyordum. Ben de medyum Dolunay’dan geri getirme büyüsü hizmeti alarak bunu sağladım. Onun sayesinde ailemiz yeniden bir arada.

 6. Geri getirme büyüsü etkilerini en kısa zaman için de ortaya çıkaran deneyimli bir medyum olan medyum Dolunay ile çalışınca bu işlemlere güvenim arttı. Onunla her türlü konu hakkında güven sorunu yaşamadan çalışabilirim.

 7. Sevgilimin benden ayrılmasına çok üzüldüğüm bir dönem de herşey bitti derken medyum dounay ile tanıştım. Benim için yaptığı kişiye özel geri getirme büyüsü işlemi ile eski mutlu günlerime dönmemi sağladığı için ona minnettarım.

 8. Arkadaşım sorunlar yaşadığı eşinin yeniden kendisine dönmesi için benden geri getirme büyüsü hakkında bilgi istedi. Ben de medyum Dolunay’a götürüp sorularını ona sormasını istedim. Şimdi herşey yolunda.

 9. Ayrılık acısına daha fazla dayanamayacağımı anladığım bir dönem de medyum Dolunay’dan aldığım kişiye özel geri getirme büyüsü sayesinde eşim bana geri döndü. Dolunay hocamın yardımları ile artık çok mutluyum.

 10. Komşumun sevgilisi tarafından terk edilmesi onu çok yıprattı. Ben de onu alıp medyum Dolunay’a götürdüm. Bunu iyi ki yapmışım. Etkili geri getirme büyüsü ile komşumu yeniden sevgilisi ile bir araya getirmeyi başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir