SABUN BÜYÜSÜ

Maliyeti en az büyülerden olan Sabun büyüsü nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Makalemizin devamında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Sabun büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi bir sabun ana malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Kolay malzemeleri olduğundan sık yapılan, uzmanın elinden yapıldığında gerçekten tesirli bir büyüdür. Birden fazla niyetle bu büyü yapılabilir. Buna göre, sabun büyüsü bir insana zarar vermek, ona acılar çektirmek, gibi nedenlerle, belki yaşamınızda size sorunlar yaratan bir insana, belki de işyerinde ya da sosyal yaşamınızda ayağınız kaydırmak isteyen bir insana karşı yapılabilir. Bu büyü ile o zarar veren kişi, elbette etkisiz hale gelecektir. Aşk beklentisi ile de sabun büyüsü yapılabilir. Sevdiğiniz insanın size duygular beslemesi için, size gelmesi için yapılabilir bu büyü. Bunlar için de ayı tür sabun büyüleri bulunuyor. Tabi bunları da uzman medyumların yapması lazım. Yoksa, kendi başımıza bir şeyler yapmaya çalışmak ile doğrusu etkili sonuçlar alamayız. Ben bunu denemeye çalıştım ancak elbette sonuç alamadım, sonra işin ehlini buldum.

SABUN BÜYÜSÜNDE MEDYUM DOLUNAY BİR NUMARA

Her zaman medyumlara, sezgisel güçlere, diğer aleme ilgi duyan bir insan oldum. İşimde benim kuyumu kazmaya çalışan bir şefimden artık bıkmıştım. Bu kişiden doğrusu kurtulmak istiyordum. Bir kişiden sabun büyüsü hakkında bilgi aldım. Sabun ve 41 adet iğne aldım ama benim yaptığım etkili olmadı. Sonra anladım ki bunu ben yapamayacağım, medyumlar hakkında inceleme yapmaya başladım. Bu şekilde medyum Dolunay hakkında bilgi aldım, onunla görüşmenin en doğrusu olacağını anladım. 0 555 171 85 40 numaralı telefon üzerinden iletişime geçerek, kendisinden randevu aldım. Harika bir insan, beni gözleriyle adeta çözdü. Resmen kendimi anlatmama gerek kalmadan derdimi bile anladı. Sabun büyüsü için destek verdi.

Malzemeler aynıydı ancak elbette kendisinin medyumluk güçleri ile büyü etkili oldu. Bu büyünün zamana yayılan ve yapılması şartı olan ritüelleri varmış. Ben tabi bunları bilmiyordum, kendisinden öğrendim. Doğum yılı, kimlik bilgileri gibi detayları da benden istedi. Bunları da hazır etmek gerekiyor, zaten medyum Dolunay gerekli olanları detaylı olarak size aktarıyor. Bekleme aşamasından sonra inanılmaz olarak, istediğim yönde sonuçlar almaya başladım. Yaklaşık olarak 5 ile 7 gün arasında sonuç aldım diyebilirim. Medyum Dolunay size de yaklaşık olarak süreleri belirtecektir, bunlar size göre değişebilir. Zaten büyünün uygulama süresi de bu kadar günde oluyor.

Bana ayrıca, büyülerden ve kötü enerjilerden korunmam için özel bir tılsım hazırladı. Bu tılsım ile bende çok rahat ettim. Yanımdan kesinlikle ayırmıyorum. Tüm kötü enerjiler benden uzak artık. Hem özel, hem de iş hayatım düzene girdi diyebilirim. Birkaç olumsuz durumda da hemen kendisini aradım, bana son derece destek oldu. Zaten aynı zamanda ülkemizde hem medyum, hem de kişisel gelişim uzmanı olan tek isim. Benim gibi siz de büyüler ve büyü bozma konusunda destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GERİ GETİRME BÜYÜSÜ başlıklı makalemizde geri döndürme büyüsü, geri getirme büyüsü ve sevgiliyi geri döndürme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

6 thoughts to “SABUN BÜYÜSÜ”

  1. Bende ülkemizde sabun büyüsü bozma konusunda tek isim medyum Dolunay. Kimleri gezdim, ancak paramı alıp beni oyaladılar. Beni dara sokan üzerimdeki sabun büyüsünü Dolunay Hoca bozdu. Herkese bu gerçek medyum ve değerli insanı tavsiye ederim.

  2. Sabun büyüsü, iyiniyetle yapılırsa çok etkili bir aşk büyüsü. Ben de medyum Dolunay Hoca dan,ki sürekli danışırım, en son bu konuda destek aldım. Çok sevdiğim mahallemizdeki sevdiğim erkeğin beni sevmesini çok istedim. Hocam sayesinde hayallerim ve emelle

  3. Ben büyüleri her zaman merak etmişimdir. Bu konuda belki ihtiyacım da olur diye düşünerek, medyum Dolunay Hoca dan yardım aldım. Sabun büyüsü ve diğer büyük büyüler konusunda kendisinden bilgi aldım. Harika bir insan ve bana çok yardımcı oldu.

  4. Sabun büyüsü bozma konusunda, sonuç almak için en doğru isme, ailemin sürekli destek aldığı medyum Dolunay Hoca ya danışmaya karar verdim. Bunu da uzaktan yaptım çünkü ondan yardım almak için mutlaka yüzyüze görüşmeniz lazım değil. Hem büyü bozdu hem de b

  5. Aşık etmek ve kendine bağlamak için sabun büyüsü yaptırmak bence en doğru yol. Ben arkadaş grubumda olan bir arkadaşıma aşıktım. Kendisinin de beni istemesi en büyük arzumdu. Bu nedenle, kendisi için Dolunay Hocamdan destek aldım. İyi ki almışım, bana ço

  6. Bence medyum Dolunay ülkemizdeki tek gerçek medyum. Bir insan bu kadar mı maneviyata düşkün, paraya önem vermeyen bir insan olur. Maddi durumumun çok sıkışık olduğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir